|
|
|
|
|
|
14-01-2009 13:33
життя...
Висока температура газових цін: рецепти лікування по-польськи
Ця стаття була написана і оприлюднена у квітні-травні 2006 року у муніципальному бюлетені "Партнери", виданні "Програми партнерства громад для розвитку місцевого самоврядування". Тоді ще не вщухли баталії першої україно-російської газової суперечки. Як свідчить розвиток теперішніх подій, в Україні принципових висновків так і не зроблено. А "рецепти" ж відомі...
|
|
|
09-08-2008 14:00
Місто
“Перезавантаження” ЖЕКа або...
Тема організації обслуговування житла у популярних багатотиражних засобах масової інформації посідає значно менше місця, аніж потрібно. Тим часом стан більшості будинків у містах невпинно наближається до вкрай небезпечної межі. Тобто цілком можливе невдовзі справдження сумного пророцтва одного з черкаських фахівців комунальної галузі, коли комунальні послуги доведеться доправляти знизу на поверхи та у зворотному напрямку... вручну, відрами. Такі настрої у Щецині, на заході Польщі, вже в минулому
|
|
|
07-08-2008 22:49
Місто
Залізничний вокзал – до Південно-Західного, замість вантажного порту – парк...
На початку 2005 року вийшов 20-річний термін дії Генерального плану розвитку Черкас. І нині Черкаси очікують на новий документ, який визначить принципові напрямки розвитку міста, дасть відповідь на питання: як і чим має забудовуватися міська територія найближчі роки. Для обласного центру це буде 4-й Генеральний план, починаючи з відомого плану забудови міста 1826 року авторства “шотландця на службі у його імператорської величності”, архітектора Вільяма Гесте.
|
|
|
07-08-2008 16:46
Місто
Чи будемо з теплом, але вже – з боргами
10 січня 2008 року у Києві відбулося підписання угоди між Європейським банком реконструкції та розвитку ЄБРР і комунальним підприємством «Черкаситемлокомуненерго» про надання кредиту на суму 11,2 млн євро. Гарантом угоди виступила Черкаська міська рада.Подія викликала неоднозначну реакцію фахівців та громадськості, спочатку місцевих, а потім і київських. Зрештою, нещодавно черкащанам повідомили, що кредит є доконаним фактом. Та питань, на жаль, не поменшало. Отже, повертаймося до теми і до матеріалу, що був опублікований на початку 2008-го у газеті "Ринок-Черкаси".
|
|
|
01-05-2008 20:25
життя...
Сім няньок для „сміттєвої” проблеми
Черкаси – брудне місто! Це – думка переважної частини моїх співрозмовників. Черкаси – патологічно брудне місто! Це – сумний висновок кількаденного власного зосередженого спостереження під час підготовки цього матеріалу. Думаю, що подібного висновку дійдуть всі, варто лиш перенести увагу із повсякденної ділової чи побутової колотнечі на вигляд міста, його тротуарів, газонів дворів. І ось на виході з „маршрутки” невеличкий вихор із викинутих попутниками талончиків, а ось пан весь у замші та шкірі з „крутим” портфелем розпакувавши пачку „Парламенту” кидає целулоїд прямо побіля себе на асфальт, ось дівчатка нічого так вдягнуті перетинають центральний бульвар, розкидаючи в усі боки соняшникове лушпиння , ось пляшка полетіла на центральний же наш бульвар з – за опущеного тонованого скла навороченої іномарки, ось... Такі „ось” кожен може нарахувати сотнями за власної участі також?. Результат: ми живемо посеред бруду. Не подобається? Треба комусь, щось робити? Тож спробуємо розібратися: хто та що.
|
|
|
01-05-2008 09:24
ретро
Черкаси XIX століття: на Європейській вулиці –– порядок!
Яким би дивним це не видавалося, нинішні клопоти міської влади мало чим відрізняються від клопотів їхніх колег більш як сторічної давності. І навіть таке поняття, як „прозорість рішень” не є новим.
|
|
|
|
|
НОВИНИ, ПОДІЇ
03 грудня 13:17
У кожного свій шлях до мистецтва, в тому числі до мистецтва вишивки. Одні починають вишивати ще в дитинстві, інші вже в зрілому віці під впливом творів знаних майстрів, або в час випробувань...
12:57
35 років від дня свого народження відзначила Обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка. Ставши з самого свого відкриття одним з найулюбленіших місць спілкування для молоді, бібліотека і через десятиріччя, не зважаючи на суспільні, інформаційні шторми, утримує це лідерство, сміливо дивиться в майбутнє, відкриваючи перед своїми читачами нові горизонти Світу Книги.
12:48
Здається, перерва надто затяглася...
13 вересня 16:02
Хор імені Миколи Лисенка з Утрехту (Голандія) співав для черкащан українські пісні. Це перші гастролі унікального — українського без українців — колективу містами Центральної та Східної України. Ця зворушлива подія зібрала повний зал Черкаської обласної філармонії.
15:34
Свої перші півстоліття Юрій Прокопчук,артист Черкаського академічного обласного музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка відзначив творчим вечором-бенефісом в колі родини, колег та шанувальників його оригінальної творчості.
15:11
Акція “Родченко-120” відбулася у Черкаському художньому музеї. Присвячена вона 120-річчю від дня народження Олександра Родченка, засновнику жанру політико-соціального та рекламного плаката в перші роки радянської влади, художнику, фотографу, співавтору Володимира Маяковського. До акції, яка проходить в рамках Московського міжнародного бієнале графічного дизайну “Золота бджола” приєдналися провідні картинні галереї Росії та світу.
18 липня 15:35
"Тут мав би співати Державний заслужений академічний Черкаський народний хор", - це перефразування стандартної рекламної формули і матеріал від Лева Хмельковського, редактора українського тижневика "Свобода" із США, читайте як постскриптум до недавньої презентації влади (чи все ж культури?) Черкащини в США.
01 липня 12:08
"Неможливе мистецтво" від Ярослава Гладкого – виставку унікальних дереворитів представляє Черкаський художній музей. Перша у Черкасах виставка майстра, який знайшов у Подніпров'ї коріння свого давнього роду.
11:45
„Символи мого народу” – у Черкаському художньому музеї виставка витинанок Віктора Співака. Його роботи є втіленням нового рівня традиційного уявлення споконвічних традицій давнього українського мистецтва.
24 червня 09:05
«Заслужений академічний Черкаський народний хор виявився чужим на Бруклінському фестивалі, а міг би…» Враження від перебування делегації з Черкащини у США від Лева Хмельковського, провідного редактора найстарішої газети українців закордоння «Свобода».
06 червня 00:50
І знову Кам'янка - центр музичного Всесвіту. У останній день 22-го Міжнародного фестивалю "Музичні прем'єри сезону", який відбувався в Києві у містечку над Тясмином засяяло справжнє мистецьке сузір'я - всесвітньо відомі музиканти з Росії, Італії, Німеччини грали для кам'янчан і слухали юних кам'янських колег.
28 травня 14:28
Черкаський художній музей відзначає 20-річчя від дня створення. Він наймолодший в Україні, але один з найдинамічніших, найцікавіших для відвідувачів.
17 травня 14:00
Гран-прі всеукраїнського хорового фестивалю – у черкаського «Канону»!
Кришталеві писанки – відзнаки переможців IX Всеукраїнського фестивалю «Наддніпрянські пасхальні піснеспіви» – привезли до Черкас з творчої поїздки до Дніпропетровська артисти камерного хору «Канон».
13:18
Одинаки й родини! Усі – на «Кайдашеві гостини»! Фольклорне свято, назване на честь героїв Івана Нечуя-Левицького, відбулося у Корсуні-Шевченківському.
13:08
55-річчя від дня заснування відзначила Корсунь-Шевченківська дитяча школа мистецтв
12:53
«У колі муз» разом – актори Черкаського музично-драматичного театру та учні гуманітарно-правового ліцею.
11 травня 13:19
19 травня вперше у Черкасах на "Ніч музеїв" - запрошує Черкаський художній музей. Свято триватиме до опівночі!
13:00
19 травня у Медведівці на Чигиринщині відзначатимуть 244 річницю від початку "Коліївщини" та вшановуватимуть пам'ять свого героїчного земляка козацького ватажка Максима Залізняка
12:41
15 травня о 15.00 у бібліотеці і мені Лесі Українки - презентація двотомного путівника "Польські замки і резиденції в Україні", створеного журналістом та мандрівником Дмитром Антонюком та виданого видавництвом "Грані-Т"
03 травня 11:37
Черкаський симфонічний – перші кроки творчого шляху відбулися. Слухачі благословили новий колектив оплесками й квітами, справа за владним благословінням - офіційними документами.
|
|
|
|
|
|